дивись.info

Шмигаль розповів, наскільки пропонує збільшити видатки на пенсії у бюджеті

Шмигаль розповів, наскільки пропонує збільшити видатки на пенсії у бюджеті

Кабмін пропонує збільшити видатки на пенсії у бюджеті-2020 майже на 20 млрд гривень. Шмигаль сподівається, що парламент якнайшвидше збереться та підтримає пропозиції уряду.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів у державному бюджеті на 2020 рік пропонує збільшити видатки на пенсійне забезпечення на 19,7 млрд гривень. Про це він написав у своєму Telegram.

Шмигаль сподівається, що парламент якнайшвидше збереться та підтримає пропозиції уряду.

«Зміни до бюджету передбачають зміну акцентів на забезпечення основних потреб в умовах пандемії. Сподіваємося, що Верховна рада якнайшвидше збереться та підтримає наші пропозиції», – написав глава Кабміну.

Зокрема, видатки на пенсійне забезпечення складали 172,6 млрд гривень, а зараз пропонується передбачити 192,3 млрд гривень.

При цьому були скорочені видатки на ремонт та будівництво доріг – стало 70,8 млрд гривень, а було – 71,9 млрд гривень та на Міністерство розвитку економіки – було 18,1 млрд гривень, а стало – 17,2 млрд гривень.

Крім того, незмінними залишися видатки на Міністерство оборони – 125 млрд гривень та на Фонд боротьби з COVID-19 – 97,1 млрд гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.