У Львові «Електрон» почав вивчати досвід виготовлення апаратів ШВЛ

У Львові «Електрон» почав вивчати досвід виготовлення апаратів ШВЛ

Львівський концерн «Електрон» почав вивчати технічну документацію для виготовлення апаратів штучної вентиляції легень. Публічний доступ до цих документів надала відома ірландська компанія Medtronic. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, - йдеться на сайті ЛМР.

«Відома ірландська компанія Medtronic відкрила публічний доступ до технічної документації для виготовлення апаратів ШВЛ. Це означає, що кожен, хто має можливість для такого виробництва, вже сьогодні може починати виготовлення апаратів для штучної вентиляції легень. Ці апарати потрібні хворим на COVID-19 у важких станах, коли людина не може самостійно дихати. Оскільки конкретно такий тип є мобільним, то користуватись ним можна навіть в домашніх умовах.

В наших лікарнях сьогодні є 110 апаратів ШВЛ. Але цього може бути не достатньо на все місто. У Львівському концерні «Електрон» вже почали вивчати документацію. Чекаємо на результат.

Якщо у Львові чи Україні є ще підприємства, які можуть перепрофілюватись і почати виготовляти такі апарати — зголошуйтесь! Це надважливо. Мав про це розмову з головним санітарним лікарем Віктором Ляшком. Він, як представник МОЗ, запевняє, що проблем з сертифікацією розробленого апарату не буде», — зазначив Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: