• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

Які свята відзначають 7 квітня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 7 квітня (іменини, народні прикмети)

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 7 квітня в Україні і світі.

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 7 квітня в Україні і світі.

Свята та події 7 квітня

Благовіщення — у християнстві блага вістка від архангела Гавриїла до Діви Марії про те, що вона непорочно зачне від Святого Духа і народить Ісуса Христа, Сина Божого, Месію. Також — християнське свято, що відзначає цю подію. Згадується у Новому Заповіті (Лук 1:26-38). У західній традиції має найвищий статус торжества. У східній традиції входить до ряду дванадесятих свят; третє за значенням свято після Великодня і Різдва Христового. Святкується 25 березня за григоріанським календарем, близько до весняного рівнодення, і 7 квітня за юліанським. У звичаях європейських народів асоціювалося з приходом весни, початком нового землеробського року. В англійській традиції свято називалося «Днем Марії» (англ. Lady Day) і позначало початок англійського Нового року до 1752 року. Одна з провідних тем у християнському іконописі та європейському живописі. Від слів благої звістки Гавриїла походить християнська молитва «Ave Maria». Також — Благові́щення Господнє, Благові́щення Богородиці, Благовіщення Благословенної Діви Марії тощо.

Компанія Всесвітнього дня здоров’я відбувається в першій декаді квітня. Подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Заходи на Всесвітній день здоров’я спрямовані на натхнення, мотивацію і напрямок досягнення найвищого рівня здоров’я.

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я. Наприклад, тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року - Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло - «Здоров’я для всіх».

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято (WHA/A.2RES.35). До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.

Іменини 7 квітня

Цього дні іменини святкують:  Марія, Йосип, Тихін, Сава, Василь, Гаврило, Устим, Феодосій та Пелагея.

Народні прикмети 7 квітня

  • Якщо сьогодні у небі не бачите ластівок, то весна буде холодною.
  • Якщо яскраве сонце світить зранку, то весна буде ранньою.
  • Сніг на полях – не буде врожаю.
  • Дощ – до великого врожаю жита та грибів.
  • Як Благовіщення проведеш, так весь рік і проживеш.
  • Яке Благовіщення, такий і Великдень.
  • Якщо на Благовіщення ніч тепла, то весна буде дружна.

 Гороскоп 7 квітня

Овен

Відволікаючись на дрібниці, які можуть здатися серйозними і важливими, легко втратити активний робочий темп і в результаті не зробити і половину запланованого на цей день.

Телець

Конфлікти і сварки з близькими людьми можуть легко виникнути на ґрунті алкоголю, тому вживати його в цей день, втім, як і завжди – треба в міру.

Близнята

Властива вам неоднозначність і двоїстість цього разу дасть про себе знати, як ніколи: щоб суперечливі емоції не розривали на частини, необхідно щосили тримати себе в руках.

Рак

Найголовніше, що важливо зробити в цей день, – це не впасти в депресію, і для цієї мети всі засоби гарні, але ліпше всього – спілкування з людьми, які піднімуть настрій.

Лев

Велика ймовірність стати жертвою шахраїв, тому не варто укладати фінансові угоди – ліпше перенести їх на інший день і підібрати для цієї мети інших партнерів.

Діва

Не рекомендується обговорювати свої справи зі сторонніми – серед них може трапитися людина з негативною енергетикою, а таке поняття, як пристріт, поки ще ніхто не скасовував.

Ваги

Через ймовірність серйозного конфлікту необхідно обмежити спілкування з близькими людьми: навіть якщо ви живете в одному будинку, в цей день дистанцюйтесь від них у своїй кімнаті.

Скорпіон

Не варто ставати до реалізації трудомістких проєктів – на них може елементарно не вистачити сил, тому ліпше зробити кілька невеликих справ – ефект виявиться рівноцінним.

Стрілець

Не дозволяйте нікому зіпсувати собі настрій – не приймайте близько до серця слова негативно налаштованих стосовно вас людей: зрештою, яка різниця, що вони про вас думають?

Козоріг

У разі загострення хронічних недуг необхідно одразу ж звернутися до лікаря і чітко дотримуватися всім його приписів, в іншому разі наслідки можуть виявитися непередбачуваними.

Водолій

Найкращим співрозмовником для себе в цей час станете ви самі – тільки ви самі зможете відповісти на життєво важливі запитання, оточення зробити це буде не в змозі.

Риби

Важливо ретельно продумувати кожне своє слово – великий ризик наговорити зайвого і таким чином зіпсувати стосунки з кимось із близьких людей, налагодити які буде непросто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: