• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Блаженніший Святослав дав детальні поради щодо Страсного тижня і Великодня

Блаженніший Святослав дав детальні поради щодо Страсного тижня і Великодня

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім вірним.

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім вірним, - повідомляють у Київській Архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, місто спільно з Церквою напрацьовує рекомендації, як святкувати Великдень в умовах карантину.

Сьогодні, зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий під час телеконференції з представниками християнських конфесій міста обговорили, як відбуватиметься святкування Вербної неділі та усіх Пасхальних богослужінь, в тому числі й освячення пасок.

«Ми Раду Єпископів зібрали на прохання самих Владик. Є чітка позиція Президента та Глав Церков. Було би дуже мудро в цей час до свята виробити максимально спільну позицію — від влади і духовенства. Кожну людину треба оберігати. Тут від усіх залежить наша спільна мудрість», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: