Міністр оборони відповів, коли строковики будуть звільнені в запас зі служби

строковики

Міністр оборони України Андрій Таран відповів, коли військовослужбовці-строковики, які відслужили встановлені терміни, будуть звільнені в запас.

«Військовослужбовці будуть звільнені в запас вчасно», запевнив міністр оборони України Андрій Таран в ефірі одного з телеканалів.

«Термін виконання заходів, пов’язаних зі звільненням в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені строки служби, залишаються без змін», - зазначив Андрій Таран.

Натомість черговий призов громадян на строкову військову службу Указом Президента України перенесено з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

«Вказані заходи вживаються з метою недопущення поширення в державі респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - додав міністр.

Довідка. Чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України. Всього планується призвати та направити до військ 16 тисяч 460 осіб, у тому числі до: Збройних Сил України – 9 тисяч, Національної гвардії – 5 тисяч 460 осіб, Державної прикордонної служби – 1 тисячу 300 осіб та до Державної спеціальної служби транспорту – 700 осіб.

Всього у квітні - липні 2020 року зі Збройних Сил України буде звільнено близько 6 тисяч 700 військовослужбовців – строковиків.

Як і раніше, військовослужбовці строкової служби не будуть залучатися до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: