Кого у Львові насамперед тестуватимуть на коронавірус

наша аналіз4

У Львові розроблена чітка логістика тестування, відповідно до якої буде продовжено тестування медичних працівників, а також протестують працівників терцентру, ритуальних і аварійних служб міста.

Про це під час брифінгу розповіла керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-2019 у Львові Галина Слічна.

«Вчора ми протестували понад 600 осіб. Виявили 7 позитивних результатів. Зразу ж у цих людей відібрали аналізи на ПЛР-тест в лабораторний центр. Левова частка людей, яких ми вчора тестували — це медичні працівники, вагітні жінки, люди з пневмонією, а також працівники ринку «Шувар».

Сьогодні ми проговорювали логістику щодо продовження тестування. Маємо розуміти, що першочергово в зоні ризику опиняються медичні працівники. Отож найперше маємо тестувати медичний персонал, а також тих людей, які опиняються в групі ризику. Плануємо також проводити тестування працівників ритуальної служби, людей, які працюють в аварійних комунальних службах, і плануємо протестувати усіх працівників терцентру. Маємо чітку логістику тестування і відзавтра розпочинаємо новий блок тестування», – розповіла Галина Слічна.

За її словами, наразі ЛМР має 2600 експрес-тестів, які передав ІТ-кластер, 720 тестів, які є у лікарні швидкої медичної допомоги, і понад тисяча тестів, які є розподілені між закладами охорони здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: