На Львівщині в результаті профілактичних рейдів 32 дітей повернули у сім’ї

діти1
Фото ілюстративне

Упродовж першого кварталу 2020 року працівники служб у справах дітей області спільно з представниками органів внутрішніх справ та соціальних служб провели 206 профілактичних заходів і виявили 49 дітей, - повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

«Під час рейдів 41 дитину вилучили з вулиці, 8 діток із сімей. Щодо вікової категорії, то 3 дитини віком до 6 років, 7 дітей – від 6 до 14 років, 39 дітей – від 14 до 17 років. Також ми обстежили 393 сім’ї, попередили 261 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності  62 батьків. Відтак, 32 дітей повернули у сім’ю, 7 до навчальних закладів, 10 влаштовано в притулок для дітей служби у справах дітей», - розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Також виявили 9 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено 5 посадових осіб та 2 ініціювали притягнути до відповідальності.

«На період карантину відбулося різке незаплановане повернення дітей із закладів інституційного догляду та виховання до сімей, що в свою чергу може посилити скруту таких сімей та привести до неналежного задоволення потреб дітей у них. Тому важливо, щоб громадськість співпрацювала зі службами та повідомляла про дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах», - додав Володимир Лис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: