Apple відкриє безкоштовний доступ до своїх фільмів і серіалів

apple-tv-plus-free-for-everyone

Компанія надала доступ до деякого контенту на своєму стримінговому сервісі на період карантину.

Компанія надала доступ до деякого контенту на своєму стримінговому сервісі на період карантину.

Що можна буде переглянути:

Серіал Little America. Сюжет базується на досвіді з життя іммігрантів в США. Всього 8 різних історій, котрі поєднуються одною темою — боротьбою за місце під сонцем в новому світі. Виконавчим продюсером і сценаристом шоу став Кумейл Нанджіані, котрий також робив серіал «Кремнієва долина».

Трилер Servant. Психологічний-горор, основою котрого стала історія пор сім’ю, яка втратила свою тримісячну дитину, але ніхто не може прийняти цього і вони заводять ляльку, котра є точною копією дитини. Також у головній ролі можна побачити Руперта Ґріна, Рона з Гаррі Поттера.

Серіал For All Mankind. Основою серіалу стала альтернативна історія дослідження космосу, а саме що було б, якби в СРСР першими відправили людину на Місяць. Головну роль виконав Юель Кіннаман.

Комедія Dickinson. Dickinson — це півгодинний комедійний серіал, в якому знялася номінантка на Оскар Хейлі Штайнфельд. Сюжет серіалу базується на дослідженні поетеси Емілі Дікінсон про обмеження гендеру в суспільстві та сім’ї.

Дитяча програма Helpsters. Серіал Helpsters покликаний допомогти дітям навчитися програмуванню та ознайомитись зі світом технології. Авторами стали творці шоу «Вулиця Сезам».

Ghostwriter. Це римейк підліткового серіалу 1992 року, в якому герої намагаються звільнити літературних персонажів з книг.

Мультик Snoopy in Space. Дитячий анімаційний серіал про персонажів коміксів Чарльза Шульца.

Queen of Elephants. Документальний фільм про слонів, які знаходяться на межі вимирання. Головним персонажем стала слониха Афіна, котра веде своє стадо в пошуках води. Озвучив серіал Чіветель Еджіофор, голос котрого можна було почути у мультфільмі «Король лев».

джерело: nachasi.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: