дивись.info

Контрольно-пропускні пункти Львівщини патрулюють нацгвардійці

Контрольно-пропускні пункти Львівщини патрулюють нацгвардійці

Нацгвардійці військової частини 4114 разом з працівниками поліції, ДСНС та медиками несуть цілодобову службу на п’яти контрольно-пропускних пунктах на адміністративній межі Львівської з Тернопільською, Рівненською та Івано-Франківською областями з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Про це повідомляють у військовій частині 4114.

На постах правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку та дотримання карантинних обмежень, а також проводять роз’яснювальну роботу щодо важливості дотримання карантинних заходів та пересування громадян лише за нагальної потреби. Усім учасникам дорожнього руху медики вимірюють температуру безконтактними термометрами та перевіряють водіїв та пасажирів на наявність ознак респіраторних захворювань. Якщо в останніх будуть ознаки коронавірусу – обмежать подальше пересування.

Усі службовці на контрольно-пропускних пунктах забезпечені засобами індивідуального захисту.

«На межі Львівської області встановили 14 стаціонарних постів. Також передбачені ще мобільні пости, які розгортатимуть у разі необхідності. Кількість людей на кожному посту залежить від завантаженості дороги, який там рух», – повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на час карантину доручив облдержадміністраціям на межі кожної з областей облаштувати контрольно-пропускні пункти для моніторингу здоров’я пасажирів і водіїв.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.