дивись.info

Стали відомі результати тестів на коронавірус у священиків Львова

Стали відомі результати тестів на коронавірус у священиків Львова
фото ілюстративне

У понеділок, 13 квітня, продовжили тестувати священників: тести зробили уже 220 отцям.

Загалом протестувати планують близько 500 духівників усіх християнських конфесій міста. Окрім того, мерія передала 280 тестів для медичних капеланів, які пройдуть тестування на місцях.

Як повідомляють у міській раді, результати у всіх протестованих – негативні.

«Ми запропонували Церкві ідею, щоб священники пройшли тестування для своєї безпеки і безпеки тих людей, з якими вони контактують. Церква рада підтримала цю ініціативу. Тестування розпочали минулого тижня у п’ятницю, продовжили в суботу, сьогодні, і так будемо тестувати до кінця тижня, оскільки місто велике, і церков багато. Духовенство радо відкликається на таку ініціативу. Дякуємо Церкві за їхню свідому позицію», — зазначив Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

Як зауважила керівниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії COVID-2019 Галина Слічна, в усіх отців, які уже пройшли тестування на коронавірус, результат негативний.

«Ми продовжуємо експрес-тестування працівників різноманітних служб, які є в зоні ризику. Всі експрес-тести, які були проведені серед священнослужителів різних конфесій — а це 220 тестів, є негативними. Також проводимо тестування всіх, хто поступає до нас з пневмонією, а також медичних працівників, різних комунальних служб», — зазначила Галина Слічна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.