дивись.info

У Львові три державні лабораторії проводитимуть ПЛР-тестування

У Львові три державні лабораторії проводитимуть ПЛР-тестування

Відсьогодні у військовому госпіталі розпочинають проводити ПЛР-тестування на виявлення коронавірусу. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля». Також, за словами мера, до Великодніх свят місто виплатить по 10 тис. грн премій медикам, і по 5 тис. грн двірникам, – повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

«Сьогодні у Львові ПЛР-тести проводить лабораторія на вул. Круп`ярській, і лабораторія на вул. Зеленій. Також я мав розмову з військовим госпіталем, і військові сьогодні мають почати роботу з ПЛР-тестування. Однак, вони будуть активно працювати для міста і області до того часу, поки, не дай Боже, не буде проблем у військових. Адже, першочергово, вони працюють для потреб війська.

Отож, зараз оці три державних лабораторії будуть проводити ПЛР-тести у Львові.

Також ми прийняли рішення до Пасхи підтримати всіх медиків, зокрема і тих, які працюють на швидкій, і всі отримають підтримку міста по 10 тис грн. І ми також прийняли рішення, щоб до Паски підтримати і двірників, які проводять дезінфекцію міста. Двірники зараз працюють в потрійному режимі. Тому ми їм виплатимо по 5 тис грн допомоги від громади міста. Переконаний, що всі мене підтримають у цих рішеннях», — розповів Андрій Садовий.

Мер також наголосив на важливості дотримання умов карантину, особливо в час Великодніх свят.

«Зараз дуже важливо дотримуватися напрацьованих правил, адже ліків від цього вірусу немає. Тому маємо берегти себе і своїх рідних, особливо старших, які є в зоні ризику», — додав мер Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.