дивись.info

Укрпошта не планує підвищувати тарифи і припиняти міжнародні відправлення

Укрпошта не планує підвищувати тарифи і припиняти міжнародні відправлення

Національний поштовий оператор «Укрпошта» не планує підвищувати тарифи на доставлення міжнародних відправлень. Про це у Facebook повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Укрпошта, розуміючи свою важливу роль у забезпеченні експорту для малого та середнього бізнесу, особистих потреб громадян, прийняла рішення не припиняти відправку з України, а також не змінювати тарифи, попри зростаючі витрати», — заявив він.

Він уточнив, що багато поштових операторів розвинутих країн (наприклад, Канада, Іспанія, Німеччина Казахстан, Корея), закрили приймання експортних відправлень. Багато хто суттєво скоротив роботу сортувальних центрів та митних пунктів (наприклад, Франція з 7 до 4 днів).

За його словами, в умовах повного закриття пасажирського авіасполучення в Україні, яке використовувалось для транспортування відправлень, Укрпошта планує запровадити інші шляхи доставлення.

Йдеться про вантажні рейси Turkish Airlines 4-5 разів на тиждень, транзит Укрпошти разом з компанією Елерон та AirBaltic з аеропорту Жуляни, а з 3 квітня — з аеропорту Львова.

«Таким чином ми забезпечимо регулярне вантажне сполучення для ваших відправлень до Європи та США. Також, регулярно вже ходять наземні маршрути до Молдови, Румунії Польщі, Латвії, Естонії, Словаччини, Чехії та інших близьких географічно країн», — інформує він.

Гендиректор зазначив, що витрати на транспортування пошти в країну призначення зросли у 2-3 рази, проте Укрпошта вирішила не вводити додаткових надбавок за доставлення, а також не скасовувати дію програми лояльності для експортерів.

Нагадаємо, в Укрпошті інформували, що карантині заходи та повне скасування регулярного пасажирського перевезення між більшістю країн світу створили труднощі з доставленням поштових відправлень у країни Центральної та Південної Африки, Південної Америки, Океанії та деякі країни Азії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.