дивись.info

Звільнених з полону українців помістять на обсервацію, – Денісова

Звільнених з полону українців помістять на обсервацію, – Денісова

Новий етап обміну полонених за принципом «всіх на всіх» може відбутися вже цього тижня. Усі, хто повернеться на підконтрольну уряду територію, пройдуть обов’язкову обсервацію.

Про це 12 квітня повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у коментарі телеканалу «Україна 24».

«Є домовленості про взаємне звільнення, це буде ще один етап звільнення «всіх на всіх». Але щоб це трапилось, я не буду говорити коли саме і кого ми повернемо. Процес дуже важкий, але держава та президент збираються повернути всіх громадян України, які знаходяться на окупованих територіях та в Росії», — зазначила Денісова.

«Ті люди, які будуть повернуті, звільненні на наступному тижні, я думаю. Вони теж будуть проходити обсервацію за порядком затвердженим Міністерством охорони здоров’я та головним санітарним лікарем», — додала вона.

За її словами, є інформація, що деякі українці, які перебувають в російських в’язницях, зокрема в «Лефортово», мають ознаки COVID-19. Однак наразі цю інформацію перевіряють.

«Як тільки в мене з’явиться точна інформація, я повідомлю додатково», — додала Денісова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.