дивись.info

Гора в Швейцарії по-своєму підтримує хворих на коронавірус у світі (фото)

Гора в Швейцарії по-своєму підтримує хворих на коронавірус у світі (фото)

У Швейцарії на вершину гори Маттрехон щовечора проектують слова підтримки та прапори країн світу: аби підтримати людство та подарувати надію.

На фоні пандемії місцеві жителі гірського селища Церматт виріишили, що сьогодні Швейцарії та світу як ніколи потрібна підтримка та «символ надії». І з 27 березня кожну ніч вони вирішили проектувати на відому вершину Маттерхон, що знаходиться неподалік від кордону з Італією, слова підтримки: «Надія», «Залишайся вдома», «Мрій зараз — подорожуй пізніше», «Ми» на 4-х різних мовах Швейцарії з серцем та інші зображення.

«Ми хотіли дати людям надію і відчуття єдності. Так ми демонструємо солідарність з усіма, хто постраждав від пандемії та дякуємо усіх, хто допомагає подолати цю кризу», – зазначає влада Церматта.

Пізніше, на вершині гори стали з’являтись прапори європейських країн, які найбільше постраждали від пандемії. «Це нагадування нам, що ми всі є частиною одного цілого – на національному, культурному та політичному рівні, перед обличчям вірусу. Це можливість для людей знайти себе», – розповів художник Джеррі Хофшететтер, який займається створенням проекцій.

Гора Маттерхорн — один з головних символівк країни, відома вершина, зображення якої ми бачимо на пакуванні шоколаду Toblerone.

Проект розрахований до 19 квітня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.