дивись.info

Очільник Нацполіції Львівщини розповів про обмеження на Великдень

Очільник Нацполіції Львівщини розповів про обмеження на Великдень

На Великдень поліція працюватиме у посиленому режимі задля забезпечення прядку та дотримання карантинних заходів.

Поліцейські слідкуватимуть за дотриманням громадянами обмежень та проводитимуть роз’яснювальні бесіди. Про це під час брифінгу сьогодні, 14 квітня, розповів Василь Віконський – начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області.

«Ми постараємось вивести якомога більше співробітників поліції безпосередньо на вулиці – максимально залучити їх до патрулювань поблизу церков. Хочу підкреслити – не потрібно думати, що якщо людина йде святити паску, їй хтось це заборонить – ми, як і раніше, проводитимемо роз’яснювальну роботу, слідкуватимемо щоб люди дотримувались дистанції, перебували у захисних масках та дотримувались інших обмежень, зокрема й чисельності людей в тому числі поза храмом, усі повинні дотримуватися фізичної дистанції 2-3 м та карантинних норм», – розповів Василь  Віконський.

Начальник ГУ Національної поліції області закликав усіх мешканців до свідомості, оскільки церков і парафій дуже багато, і важливо не допустити порушень правил карантину та непорозумінь громадян із поліцією.

«Мешканці Львівщини свідомо оцінюють ситуацію, у переважній більшості дотримуються обмежень та правил карантину, не виходять без необхідності з домівок, а ті, хто давали на це добровільну згоду – перебувають у самоізоляції. Від імені поліцейських Львівщини хочу подякувати усім свідомим людям за таку позицію. Якщо виникають грубі порушення закону – реагуємо відповідно до наших повноважень – складаємо відповідні протоколи, або, якщо є підстави, порушується кримінальна справа», – повідомив Віконський.

За його словами, від початку запровадження карантинних обмежень, покликаних не допустити розповсюдження коронавірусу, на Львівщині правоохоронці склали більше 450 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. З них:

– за порушення самоізоляції – 13 протоколів,

– щодо керівників та працівників суб’єктів підприємницької діяльності – 84 протоколи,

– на громадян, котрі проігнорували заборону перебування у парках, скверах та інших громадських місцях – 91 протокол,

– у прибережних зонах – 43 протоколи,

– за перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту правоохоронці склали на громадян 74 протоколи про адміністративні правопорушення,

– на перевізників -19 протоколів,

– на посадових осіб – 7 протоколів (керівники ринків та один продавець).

Протоколи, складені правоохоронцями, передані на розгляд судів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.