дивись.info

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 22%

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 22%

У Державній службі зайнятості станом на 13 квітня зафіксували зростання кількості офіційно зареєстрованих безробітних в Україні на 22% проти аналогічної кількості на цю ж дату минулого року.

Про це повідомили у пресслужбі Державної служби зайнятості у відповідь на запит журналістів «Ліга.Фінанси».

Так, за даними служби, станом на 13 квітня в Україні офіційно зареєструвалося безробітними 387,5 тисячі людей. За період карантину по допомогу у зв’язку з безробіттям звернулося близько 71,4 тисячі українців.

Держслужба зайнятості оновила свій прогноз щодо рівня безробіття за підсумками 2020 року. Наразі там вважають, що воно складе 9,4% проти 8,1%, які очікували раніше.

Також там нагадують, що уряд спростив процедуру отримання допомоги по безробіттю. На період карантину її видаватимуть з першого дня реєстрації у Службі зайнятості, а не з сьомого, як це було раніше.

Раніше Кабінет міністрів України збільшив розмір Фонду державного соціального страхування на 500 мільйонів гривень для того, аби збільшити витрати на підтримку безробітних. Також уряд змінив схему виплат по безробіттю.

Зазначимо, що уряд очікує, що рівень безробіття у 2020 році зросте з 8,1% до 9,4%. В Торгово-промисловій палаті повідомляли, що через карантин роботу в Україні втратило до 700 тисяч українців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.