дивись.info

Скоротить шлях до кордону: як будується транзитне кільце навколо Львова

Скоротить шлях до кордону: як будується транзитне кільце навколо Львова

На Львівщині тривають роботи з реалізації Державного інвестиційного проекту «Створення транзитного кільця для вантажного транспорту».

Про це розповів під час брифінгу розповів керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза, передає ІА Дивись.Info.

«Навколо Львова проходить дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, на сьогодні ми маємо капітальні вкладення в цю дорогу.  Плануємо цього року відкрити ділянку для проїзду від Миколаєва до Городка, на цій ділянці активно працює компанія “Автомагістраль-Південь”. В рамках проекту забезпечена ще одна дорога “Львів-Пустомити- Меденичі”, там працює компанія “Онур”  і думаю, 1 червня завершимо роботи. Відтак, з цього року це дозволить вантажному та іншому транспорту об’їжджати по цій дорозі, щоб добратись до інших магістральних доріг, які сполучають західний кордон.  На сьогодні активно ведуться роботи в районі Миколаїв-Велика Горожанка.  У селах Ричагів, Вербіж здійснюють ремонтні роботи щодо каналізування. Останній шар будемо стелити на ділянці від Миколаєва до Городка, тут на ділянці, де перетинаються дороги М-13 та Т- 14-25 буде запроектоване велике кільце, яке забезпечить проходження автомобільного транспорту саме на перехресті цих двох доріг» , – розповів значив Олег Береза.

Ремонт цих доріг дозволить транзитному автотранспорту з боку Закарпатської, Волинської, Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської областей скоротити шлях до міжнародних пунктів пропуску «Шегині», «Краковець», «Грушів», «Рава-Руська» об’їжджаючи Львів.

Крім цього, за словами Олега Берези, вже готові проектні документації, по яких зараз проводиться експертиза, на ремонт ще двох ділянок: Городок – Повітно та Жовква – Кам’янка–Бузька. При цільовому фінансуванні, роботи розпочнуть ще у 2020 році.

За словами Олега Берези на завершенні є проект,  що стосується північного об’їзду Львова . Його будівництво розпочнуть у 2021 році.

«На сьогодні ми ведемо активну роботу по викупу земельних ділянок в цьому напрямку до Запитова. Об’їзд проходитиме через Завадів-Гряда- Малі Підліски-Бірки. Це дозволить повністю закрити місто кільцевою дорогою. Львів має стратегічне значення щодо транзитних потоків і тут є скупчення великої кількості автомобілів,кільце яке є зараз не забезпечує проїзд транспорту. Починаючи з наступного року, є підтверджене фінансування ЄБРР, воно пройде міжнародну процедуру погоджень і реалізація почнеться з наступного року», – розповів Олег Береза.

Як додав т.в.о директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло, на Львівщині завершили роботи на п’яти об’єктах.

«Питання транзитного кільця – це з’єднання 8 районів між собою та населених пунктів, які належатимуть до об’єднаних територіальних громад, де на сьогодні по державній дорозі проїзду немає. Щодо ремонтної кампанії в області , то на сьогодні  ми встигли завершити асфальтні роботи на 5 об’єктах у Львівській області. Це об’їзна дорога міста Яворова, ділянки дороги у Жовківському та Кам’янка-Бузькому районі на дорозі Куликів – Великосілки. Зокрема, у Жовківському районі, це 5,1 кілометрів дороги між населеними пунктами Звертів та Жовтанці, відтак ми з’єднали два райони між собою і забезпечили транспортне сполучення. Щодо Кам’янка-Бузького району, це дорога між населеними пунктами Вирів – Великосілки. Вона з’єднує три дороги державного значення і розвантажує рух. Також наприкінці минулого тижня компанією “Онур” завершені  ремонтні роботи на дорозі Ясенів-Золочів, яка з’єднує два адміністративних районних центри Золочів та Броди», – розповів Роман Кокотайло.

Загалом, на Львівщині зараз тривають роботи на 11  об’єктах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.