дивись.info

Стало відомо, скільки безробітних на Львівщині

Стало відомо, скільки безробітних на Львівщині

За даними Львівського обласного центру зайнятості, на території регіону станом на 16 квітня роботу шукали 18, 5 тисяч осіб.

Про це повідомляє пресцентр Львівського ОЦЗ.

«За віком найчисельнішою була група безробітних «45+» – 38,8%, молодь до 35 років – 34,4%, а особи віком 35-45 років склали 26,8%, – повідомив директор Львівського ОЦЗ В. Барилюк. – Найдинамічніше зросла частка безробітних старшого віку (55-59 років)».

Більшість клієнтів служби зайнятості – майже 60% – свого часу отримали дипломи вишів, понад 30% здобули професійно-технічну освіту, а кожен десятий пошуковець праці міг «похизуватися» лише середньою освітою. За професійними групами переважали законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери – 17,2%, 14,9% склали працівники сфери торгівлі та послуг, 13,6% – робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування та машин.

Частка жителів міст у складі робочої сили з числа безробітних, що не була зайнята трудовою діяльністю, становила понад 57%.

Зазначимо, у період карантину служба зайнятості дистанційно обслуговує клієнтів. Для цього пропонується використовувати номери телефонів «гарячої лінії» базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, а документи відправляти на електронні адреси, зазначені за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.