дивись.info

Кабмін встановив розміри допомоги з часткового безробіття на час карантину

Кабмін встановив розміри допомоги з часткового безробіття на час карантину

Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою визначено розмір допомоги з часткового безробіття на період карантину в розрахунку на кожну годину, на яку працівникові скорочено робочий час. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Сьогодні, 22 квітня, Кабінет міністрів України ухвалив постанову «Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину». Постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ця допомога надаватиметься малим і середнім бізнесам на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. По допомогу роботодавці можуть звертатись до центрів зайнятості.

«Ми закликаємо усіх роботодавців не звільняти людей, зберігати робочі місця. У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званого «часткового безробіття», уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату», – прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

В Україні на карантин закрито навчальні й торговельні заклади, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.