Під час Великодня кількість відходів у Львові збільшилася на 35%

94258624_568211060477844_1134756863846383616_n

Під час цьогорічних великодніх свят львів’яни утворили на 35% відходів більше, ніж в інші дні до запровадження карантину.

Тим часом, за останній тиждень у центрі Львова відновила роботу частина закладів харчування, які працюють на доставку. Тож у Галицькому районі на 10% побільшало відходів, аніж у періоди до запровадження обмежень.

На початку карантину у центрі Львова контейнери були майже порожніми – відходів стало менше на 60%, адже припинили роботу усі навчальні заклади та бізнес. Проте останні дні напередодні Великодня змінили цей показник.

«З початку минулого тижня, напередодні Великодня, у старій частині міста знову запрацювала частина закладів харчування, які працюють на доставку – підприємці поступово пристосовуються до викликів та нових форматів роботи. Тому відходів побільшало саме з цього сегменту наших клієнтів», - розповів Тарас Колодій, заступник директора компанії «ГрінЕра Україна».

Щодо інших районів міста, то мешканці, яких обслуговує «ГрінЕра Україна», продукують на 30% відходів більше, аніж у період до карантину. А під час великодніх свят кількість відходів зросла незначно – на 5%, адже в часі карантину Великдень минув без гучних святкувань та суттєвих  споживацьких настроїв львів’ян.

«Упродовж всього карантину спостерігаємо бум ремонтів та генеральних прибирань. Адже такої кількості великогабаритних предметів побуту не було раніше в інших час. Тож можемо робити висновки, що під час ізоляції мешканці міста почали масово наводити порядки у своїх помешканнях, і цей процес триває досі», – додає Тарас Колодій.

Також щоночі компанія дезінфікує 10-15 контейнерів та майданчиках, які обслуговує у Львові. Відбувається заміна чистих сміттєвих баків на ті, що потребують санітарної обробки, яку проводять на базі підприємства. У компанії «ГрінЕра» миттям контейнерів займається окремий відділ.

Довідка

Компанія «ГрінЕра Україна» з 2016 року у Львові надає комплексні послуги європейського рівня зі збору, сортування та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ). Компанія забезпечує вивіз ТПВ та їх утилізацію для комерційних, бюджетних, комунальних і приватних споживачів. Для цього використовуються європейські підходи та техніки для збору відходів, зокрема, сміттєзбиральні машини класу Євро 5 та Євро 6, сучасні контейнерні баки, у тому числі підземного типу.

«ГрінЕра Україна»  у Львові займається сортуванням відходів, забезпечивши роздільний збір на три фракції: змішанні відходи, вторинна сировина та скло.  Сума  загальних інвестицій компанії в інфраструктуру міста склала 3 млн дол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: