дивись.info

Підрядник виграв конкурс на ремонт Яворівської ЦРЛ з порушеннями

Підрядник виграв конкурс на ремонт Яворівської ЦРЛ з порушеннями

Яворівська центральна районна лікарня розриває договори на капітальний ремонт хірургічного відділення з ТОВ «Гарнобуд».

Вони були укладені з порушенням ЗУ «Про публічні закупівлі». Про це повідомляє пресцентр Львівська ОДА.

Як пояснив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик згідно з частиною 7 ст. 2 редакції Закону України «Про публічні закупівлі», чинного на момент підписання угоди, замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів. Натомість медичний заклад уклав чотири закупівлі, які стосуються єдиного предмету – хірургічного відділення Яворівської ЦРЛ.

«Ми дякуємо громаді, представникам медіа, усім тим, хто долучається до контролю законності проведення закупівель та сигналізує про наявні порушення. Натомість ми докладаємо максимум зусиль для оперативного реагування на них», – зазначив Андрій Годик.

Також він додав, що в час карантину, першочерговими завданнями держави та медичних закладів зокрема, мають бути заходи спрямовані на боротьбу із коронавірусною інфекцією.

«Ремонтувати хірургічне відділення однозначно потрібно, проте первинним є забезпечення всім необхідним в частині протидії коронавірусній інфекції, перш за все засобами захисту для медичних працівників тощо», – наголосив Андрій Годик.

Зазначимо, що Яворівська ЦРЛ підписала договори з ТОВ «Гарнобуд» 18 квітня. Усі закупівлі проведено за процедурою звітування про укладений договір, тобто без конкурсу, за день до вступу в силу змін до ЗУ «Про публічні закупівлі». З 19 квітня лікарня повинна була б провести так звану спрощену закупівлю, в якій могли б взяти участь й інші учасники.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.