дивись.info

Освітнім закладам Львівщини передали ще 10 нових «Школяриків»

Освітнім закладам Львівщини передали ще 10 нових «Школяриків»

Сьогодні, 24 квітня,  двом  районам області та  трьом ОТГ вручили ключі від другої десятки автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини. 

«Школярики» марки «ЕТАЛОН» отримали такі райони та громади:  Сокальський район – 5, Турківський – 1, Щирецька ОТГ – 2, Розвадівська ОТГ – 1, Воютицька ОТГ – 1.

«Львівщина – перша з областей цього року закупила найбільшу кількість шкільних автобусів та  розпочала їх поставку.  Вчора ми передавали перших десять автобусів, сьогодні ще десять, а загалом для шкіл буде передано 54 “Школярики”. Сьогодні Сокальщина отримує п’ять школяриків, це говорить про те, що попередні роки цей район фінансував заклади медицини, освіти і цього року районна адміністрація та рада акумулювали ресурс і виявили бажання придбати ці автобуси на умовах співфінансування, а це означає 30% від вартості. Для району – це великі гроші, але враховуючи консолідовану позицію керівництва району, сьогодні школярі матимуть саме п’ять автобусів і це є хороший приклад»,  – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Також заступник голови Львівської ОДА наголосив, що  територія, яка потребує такого автобуса, мусить у своєму бюджеті передбачити на нього співфінансування.

«Окрім того, важливо, щоб ці автобуси використовувались цільово. Водії повинні пам’ятати, що перевозять дітей, а відтак мають бути ввічливими та охайними», – додав Іван Собко.

Зазначимо, кошти на автобуси 45% від суми заплатив державний бюджет, 25 % – обласний, 30 % – базові місцеві бюджети громад і районів. Загальна очікувана вартість «Школяриків» становить 100 млн 60 тис грн, з них 44 млн 559 тис 300 грн було виділено з державного бюджету, 25 млн 245 тис 700 грн – з обласного бюджету та 30 млн 255 тис грн – з місцевих бюджетів районів та ОТГ.

Автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.