дивись.info

Львів шукає способи, як правильно вийти з карантину

Львів шукає способи, як правильно вийти з карантину
фото ілюстративне

Рішення про послаблення чи призупинення карантину прийматимуть винятково на рівні держави, однак Львів уже напрацьовує програму функціонування міста після карантину, де особливо враховують економічний та медичний аспекти.

Про це в ефірі одного з радіо розповіла заступниця міського голови, очільниця міського штабу з протидії COVID-19 Галина Слічна, передає міськрада.

«Сьогодні вранці засідав штаб, на якому розглянули ключове питання — як буде працювати місто після послаблення карантину. Мова йде про спортивні та дитячі майданчики, парки, магазини, які продають не продовольчі товари, тощо. Для них усіх мають бути вироблені чіткі правила, за якими вони матимуть право працювати. Зараз ми напрацьовуємо такі правила для того, щоб після 11 травня місто було готове до роботи.

Окрім того, ми розглядали звернення під Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, а саме від клінічного госпіталю, щодо проведення тестувань. Ми вирішили надати їм 50 експрес-тестів. Також було звернення від Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, щоб надати експрес-тести для Львівської виправної колонії. Вони також отримають 50 тестів», — розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

Нагадаємо, Садовий просить Ляшка та Шмигаля дозволити роботу продуктових ринків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.