дивись.info

Майже 900 російських військових заразилися COVID-19

Майже 900 російських військових заразилися COVID-19
фото ілюстративне

З березня по 26 квітня коронавірус виявлено у 874 військовослужбовців РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Міноборони РФ.

«Під час суцільного тестування в збройних силах РФ у період із березня по 26 квітня ц.р. встановлено 874 військовослужбовців з позитивними результатами, з яких проходять лікування: у госпіталях Міноборони Росії – 314 осіб; в ізоляторах за місцем служби – 175 осіб; у лікувальних закладах системи цивільної охорони здоров’я – 6 осіб; ізольовані вдома – 379 осіб», – йдеться в повідомленні.

Також коронавірус виявлено у 779 російських курсантів і слухачів військових вишів. З них у госпіталях Міноборони Росії перебувають 304 особи, в ізоляторах за місцем служби – 354 особи, в лікувальних закладах системи цивільної охорони здоров’я – 9 осіб, ізольовані вдома – 112 осіб.

COVID-19 виявлено також у 192 викладачів і вихованців військових довишівських закладів. З них у госпіталях Міноборони Росії перебувають вісім осіб, в ізоляторах навчальних закладів – 15 осіб, в лікувальних закладах системи цивільної охорони здоров’я – дев’ять осіб, у будинках відпочинку Міноборони Росії – 160 осіб.

Крім того, захворіли 245 осіб з-поміж цивільного персоналу збройних сил РФ. З них у госпіталях Міноборони Росії лікування проходять 25 осіб, у цивільних лікарнях – 33 особи, ізольовані вдома – 175 осіб, у будинках відпочинку Міноборони Росії – 12 осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.