дивись.info

На Львівщині для медиків створили страховий фонд

На Львівщині для медиків створили страховий фонд
Фото: відкриті джерела

На Львівщині стартував проєкт страхування медиків Львівщини на випадок захворювання коронавірусною інфекцією.

Про це сьогодні, 28 квітня, під час брифінгу розповів радник голови Львівської ОДА Андрій Матолич.

За його словами, виплати отримають медики госпіталізовані до закладів охорони здоров’я з підтвердженим діагнозом та позитивним ПЛР – тестом.

«За ініціативи голови Львівської ОДА ми опрацювали можливість створення страхового фонду для медиків, які задіяні у боротьбі із коронавірусом. У страхових компаній наразі нема можливостей запропонувати альтернативні варіанти страхування медиків, тож ми запропонували страховим компаніям створити стабілізаційний фонд платежів у випадку настання страхового випадку серед медиків.

Концепція, яку пропонує облдержадміністрація полягає у тому, що на рахунку благодійної організації  «З повною довірою» будуть зосереджені кошти переважно з благодійних внесків. Кошти стабілізаційного фонду будуть перераховані в якості страхових платежів на рахунок Страхової компанії «УНІКА». Ця компанія не викликає жодних сумнівів у плані обґрунтованого підходу до кожного страхового випадку, що може статися з будь-яким медиком. Крім цього «УНІКА» погодилась адмініструвати накопичення без додаткових видатків, та у разі необхідності, збільшити суми виплат за власний рахунок», – пояснив Андрій  Матолич.

У ЛОДА вважають, що страхування дозволить додати впевненості медикам, які щодня наражаються на небезпеку.

«Станом на сьогодні на Львівщині 49 підтверджених випадків інфікування серед медиків. Зі сторони ЛОДА і особисто голови Максима Козицького, це страхування буде додатковою допомогою та стимулом для медиків. Страхуванню підлягатимуть усі медики, які працюють із інфікованими пацієнтами. Уніфікований перелік медиків був сформований на підставі списків кожної опорної лікарні, що затверджується головними лікарями. Таким чином загальна сума страхового фонду відповідатиме загальній сумі благодійних внесків. Кожна гривня буде переведена на рахунок страхової компанії, яка, згідно із міжнародними стандартами та правилами страхування, буде контролювати виплати  медикам по кожному випадку»,- розповів радник голови.

До участі у формуванні страхового фонду долучилися такі благодійники – БО-Фонд «З повною довірою», БФ «Відкриті очі», компанія SoftServe, ПрАТ «Компанія Ензим», ТОВ «Горизонти», ТОВ «Кормотех», Асоціація «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг», ТОВ «РСП Шувар», ТзОВ «Еко-Оптіма».

Усі кошти, які залишаться на рахунку «УНІКИ» після скасування карантину, будуть виплачені медикам постраждалими внаслідок коронавірусноі інфекції.

Довідка

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ФОНД «З ПОВНОЮ ДОВІРОЮ»

ЄДРПОУ 37325639

Р/р IBAN UA11 3808050000000026004480657 (UAH)

в АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ”

Керівник: Савчин Василь Степанович

Email: [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.