дивись.info

Пік смертності від коронавірусу в Україні прогнозують на 3-10 травня

Пік смертності від коронавірусу в Україні прогнозують на 3-10 травня
фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Пік нових випадків COVID-19 в день орієнтовно припаде на 2-5 травня, пік летальних випадків – на 3-10 травня.

Такі дані наведені в Прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні в період 28 квітня – 5 травня та аналізі можливих сценаріїв розвитку епідемії в період 6 травня – 5 червня, який оприлюднено на сайті Національної академії наук.

«Пік нових випадків COVID-19 в день орієнтовно буде припадати на 2-5 травня, пік летальних випадків – на 3-10 травня. Після досягнення піку захворюваності (медіанне значення 500 випадків) зниження нових випадків інфікування спостерігатиметься до 5 червня до медіанного значення 380 випадків (діапазон прогнозованих значень 220- 610). Після досягнення піку летальності – медіанне значення 12 випадків – зниження кількості нових летальних випадків буде відбуватися до 5 червня до медіанного значення 9 випадків (діапазон прогнозованих значень 6-17)», – йдеться в документі.

Зауважується, що розраховувався сценарій продовження карантинних обмежень до кінця прогностичного періоду 5 червня 2020 року.

Робоча група з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні (базова установа – ІПММС НАНУ), створена розпорядженням Президії НАНУ від 3 квітня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.