У Львівській ОДА розказали, які обов'язки в заступників Козицького

козицький1

На сьогодні повністю сформований керівний склад Львівської ОДА. У команді голови облдержадміністрації Максима Козицького працює перший заступник Андрій Годик та четверо заступників – Іван Собко, Юрій Холод, Тарас Грень, Юрій Бучко, - повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Відтак, передбачений розподіл обов'язків та функціональних повноважень між заступниками голови – хто за яку сферу відповідає і несе персональну відповідальність за стан справ на дорученій ділянці роботи.

Зокрема,  перший заступник голови ЛОДА  Андрій Годик координує роботу департаментів: економічної політики, міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, паливно-енергетичного комплексу, внутрішньої та інформаційної політики, а також взаємодію з правоохоронними органами.

Іван Собко курує департаментами фінансів, охорони здоров'я, культури та релігій, освіти і науки.

Юрій Холод  курує роботу Служби у справах дітей, управління туризму та курортів,  фізичної культури та спорту, галузь капітального будівництва та управління господарсько-технічного забезпечення.

Тарас Грень відповідає за управління транспорту та зв’язку, департаменти з питань цивільного захисту та соціального захисту населення,  державний архів та координування з оборонної  роботи.

Юрій Бучко координує роботу  департаментів агропромислового розвитку, архітектури та розвитку містобудування, дорожнього господарства,  галузі ЖКГ, екології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: