дивись.info

У ЛОДА кажуть, що шахтарям почали виплачувати аванс за квітень

У ЛОДА кажуть, що шахтарям почали виплачувати аванс за квітень

Неодноразові звернення облдержадміністрації до Уряду України при ефективній співпраці з профспілковими організаціями та шахтарськими колективами області, привели до низки зустрічей, проведених Президентом України Володимиром Зеленським, які позитивно вплинули, зокрема, на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля», – пишуть у пресслужбі Львівської ОДА.

Так, 4 лютого на нараді за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради присвяченій виконанню поставлених перед урядом завдань та планам на найближче майбутнє, серед іншого Володимир Зеленський наголосив на важливості розв’язання питання виплати заборгованості по зарплаті шахтарям та розробки концепції реорганізації вугільної галузі. Після чого, 6 лютого відвідав ВП «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» з метою особисто поговорити з шахтарями і почути про проблеми вугільної галузі.

25 лютого на всеукраїнській наради працівників вугільної галузі Глава держави зазначив, що проблеми вугільної галузі є максимально критичними та потребують нагального вирішення. Одним із питань, яке має бути розв’язане невідкладно – це виплата зарплати та доручено Прем’єр-міністрові Д. Шмигалю погасити борги із заробітної плати перед українськими шахтарями впродовж березня – квітня 2020 року.

В результаті, у березні 2020 – повністю погашено заборгованість за грудень 2019, січень та частково лютий 2020 року.

Сьогодні на рахунки ДП «Львівугілля» почали надходити бюджетні кошти за програмою «Реструктуризація вугільної галузі» у сумі 148,72 млн грн, які скерують на погашення заробітної плати шахтарям підприємства за лютий та 90 % за березень 2020 року. З бюджетних коштів буде погашено заборгованість виключно з фонду оплати праці, тобто крім виплат контрактникам і строковикам, оплат за лікарняні листки, вихідних допомог тощо.

Варто нагадати, що 27 квітня в ДП «Львіввугілля» поступили кошти від реалізації вугільної продукції за рахунок, яких виплачений – аванс за квітень 2020 року 10%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.