Бойовики 13 разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі, 2 українських військові дістали поранення

зсу
Фото ілюстративне.

Від початку доби 1 травня у зоні бойових дій на Донбасі бойовики 13 разів обстріляли позиції Збройних сил України, внаслідок чого 2 українських військових дістали поранення.

Про це повідомили у пресцентрі штабу операції Об’єднаних сил.

Згідно з інформацією, бойовики застосували заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети, снайперську та стрілецьку зброю.

Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» бойовики тричі обстрілювали позиції ЗСУ неподалік Богданівки з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї. Неподалік Водяного та Тарамчука бойовики застосували гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Біля Кам’янки бойовики обстріляли з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів, а поблизу Старогнатівки вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» бойовики двічі вели вогонь по позиціях ЗСУ поблизу Кримського з мінометів 120-го калібру, підствольних гранатометів та стрілецької зброї. По околиці Південного бойовики випустили 6 мін 120-го калібру, а біля Новотошківського застосовували 82 мм міномети. По населеному пункту Хутір Вільний бойовики вели вогонь з 82 мм мінометів, а неподалік Травневого — з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: