дивись.info

Кількість офіційних безробітних на Львівщині зросла у 2,5 рази

Кількість офіційних безробітних на Львівщині зросла у 2,5 рази

Якщо ви втратили роботу і шукаєте її, то у період поширення коронавірусу слід першочергово зосередити увагу на тих підприємствах, яких не торкнулися  карантинні обмеження та які продовжують виробничу діяльність.

Під час пандемії із 12.03.2020 року по 29.04.2020 року 0,4 тис. фірм і компаній поінформували базові центри зайнятості та філії Львівського ОЦЗ про наявність 2,4 тис. вільних робочих місць і вакантних посад. Для порівняння, торік в аналогічному періоді на Львівщині увазі безробітних пропонувалося 9,9 тис. пропозицій працевлаштування, що надійшли від 1,8 тис. суб’єктів господарської діяльності. По це інформує Львівський обласний центр зайнятості.

Хто з працедавців готовий поповнити трудові колективи свіжими  кадрами?

Як свідчать статистичні дані, станом на 30.04.2020 року на Львівщині залишалися неукомплектованими 3,7 тис. вакансій. Заявили про кадрову потребу такі підприємства, установи та організації як ПрАТ «Львівобленерго», «Фуджікура аутомотів Україна Львів», ГУНП у Львівській області, ДП «ГРІН КОТТОН ГРУП ЛЬВІВ», Личаківська виправна колонія № 30, ЛКП «Львівелектротранс», ЛМКП «Львівтеплоенерго», Львівське комунальне автотранспортне підприємство № 1, МВК № 30, ТзОВ «Електроконтакт Україна», ТзОВ «Рітейл Україна», Управління поліції охорони у Львівській області, ТзОВ ТВК «Львівхолод», філія ТзОВ «НЕСТЛЕ Україна» «НЕСТЛЕ бізнес сервіс в Європі», ТОВ «Транс-сервіс-1» та ін.

До топ-5 галузей, де спостерігається найбільша потреба у працівниках, увійшли переробна промисловість, транспорт, торгівля та ремонт транспортних засобів, державне управління, а також постачання електроенергії або газу.

У розрізі професій найбільшим попитом в області користуються водії, швачки, поліцейські, оператори автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок, працівники сфери торгівлі, тобто касири торговельних залів і продавці продовольчих товарів, а також двірники, монтери колії, водії трамвая або тролейбуса, монтери кабельного виробництва, електромонтери з експлуатації розподільчих мереж тощо.

Потенційним працівникам фірми і компанії пропонують роботу із середнім заробітком майже 8,0 тис. грн, однак на кінець квітня ц. р. в області є можливість працевлаштування із значно більшою винагородою. Найвищу зарплату – 24 тис. грн – гарантують інженеру-програмісту, на 20 тис. грн можуть розраховувати водії автотранспортних засобів, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, головні бухгалтери та швачки. У діапазоні від 15 до 18 тис. грн готові платити працедавці водіям тролейбуса або трамвая, слюсарям з механоскладальних робіт, трактористам, електромонтерам-лінійникам з монтажу повітряних ліній високої напруги й контактної мережі, слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів, монтажникам систем утеплення будівель, електрозварникам на автоматичних та напівавтоматичних машинах, монтажникам-складальникам алюмінієвих конструкцій, а також агроному, інженеру з автоматизованих систем керування виробництвом, майстру виробничої дільниці, інженеру-конструктору, майстру цеху, менеджеру (управителю) із збуту тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.