дивись.info

Кабмін планує розширити послаблення карантину

Кабмін планує розширити послаблення карантину
Фото Цензор.НЕТ

Уряд пом’якшує карантинні обмеження з 11 травня для малого та середнього бізнесу.

Про це інформує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Кабінет Міністрів України підтримав пропозиції Мінекономіки та ухвалив зміни до постанови від 11 березня 2020 р. № 211. Зокрема, розширено перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності та дозволено роботу торговельного та побутового обслуговування громадян. Рішення прийняте з метою пом’якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до постанови тепер також дозволено:

робота літніх майданчиків кафе і ресторанів під відкритим небом при умові забезпечення санітарних та протиепідемічних заходів (дотримання відстані не менше 1.5 метра між столами та одно- двомісного розміщення клієнтів за одним столом, забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту);

робота закладів громадського харчування на виніс;

діяльність нотаріусів, адвокатів та аудиторів;

надання стоматологічних послуг.

На засіданні також визначили, що до 11 травня будуть доопрацьовані норми, які ще  розширять перелік видів господарської діяльності на першому етапі послаблення карантину. Рішення мають бути прийняті на наступних засіданнях Уряду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.