дивись.info

Про що сказав Зеленський у новому відеозверненні

Про що сказав Зеленський у новому відеозверненні

Президент Володимир Зеленський традиційно звернувся до українців через епідемію коронавірусу та карантин в Україні.

Відеозвернення Володимира Зеленського опублікували на сайті Офісу Президента.

Про що говорив президент:

  • Про позитивну динаміку з коронавірусом в Україні. За словами Володимира Зеленського, кожного дня в Україні кількість людей, які одужують від коронавірусу, стабільно зростає. Це позитивна тенденція, яка додає оптимізму. Аби зберегти такі результати й надалі, на думку глави держави, українці не повинні “розслаблятися”, а виходити з карантину – дисципліновано і згідно з поетапним планом.
  • Про виплати медикам. У деяких регіонах кошти, призначені медикам, що борються з COVID-19 не були виплачені. Їх ще у квітні виділив для медпрацівників уряд. Відтак, президент звернувся до голів ОДА та доручив їм повністю погасити заборгованість перед лікарями. Якщо ж цього не станеться, то очільники ОДА можуть залишитися не те, що без зарплати, а й без власних посад.

«У деяких регіонах є випадки, що кошти виплачені не були. Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тому на жаль не можу сказати усіх слів, на які заслужили ці окремі чиновники. Таке ставлення до українських лікарів є неприпустимим», – наголосив Зеленський.

  • про партії та вибори. За словами Зеленського, деякі «старі політики» намагаються зараз змінити законодавство та «попри політичну волю мешканців українських областей, пролізти в місцеві органи влади». Зеленський порадив їм змінювати свої вчинки, а не законодавство, аби сподобатися виборцям.
  • Привітав піхотинців. Зеленський привітав українських піхотинців з професійним святом. Зеленський пригадав, що 6 травня відзначають день святого Юрія Змієборця – одно з покровителів українського війська.

«Нехай він оберігає вас та допомагає долати усіх гадюк»,– звернувся президент до військових.

Наостанок Зеленський традиційно побажав міцного здоров’я усім українцям і 36,6 на термометрах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.