дивись.info

У Карпатах побудують екологічне містечко гуцульських хобітів

У Карпатах побудують екологічне містечко гуцульських хобітів

Вже влітку 2020 року неподалік міста Верховина, що на Прикарпатті, з’явиться поселення хобітів Хобітхіл з трилогії «Володар перснів». Проєкт створений як для туристів, так і для місцевих.

Планують поєднати культуру і традиції казкового міста Хобітанія та справжньої Гуцульщини, повідомляє на своїй сторінці у фейсбук автор проєкту Андрій Боєчко.

Завершиться будівництво вже в липні 2020 року. Для будівництва містечка не зрубали жодного дерева.

«На гірській поляні ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі “Володар перснів”! Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко», – пише Андрій Боєчко.

В Хобітхілі працюватиме колиба, санна та лижна траси, тарзанка і багато інших атракцій, зокрема і для дітей. Також тут розмістять майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів, а родзинкою містечка стане озеро з форелями та осетрами.

Всього планується побудувати 20 хобітських криївок, які прийматимуть гостей. Кілька мешканців Хобітхілу житимуть тут на постійній основі.

На території міста буде діяти заборона на використання поліетиленових пакетів, а туристи та місцеві будуть зобов’язані сортувати сміття.

Хобітхіл стане казковим містом-країною, а тому в новоствореній країні будуть всі ознаки суверенної держави. Так, мешканці матимуть паспорти гуцульського хобіта, а держава отримає власний гімн, герб, прапор, валюту, військо, митницю, тощо.

Місто також проголосить «Декларацію про Незалежність від орків».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.