дивись.info

У Львові з наступного тижня поліклініки надаватимуть більше послуг

У Львові з наступного тижня поліклініки надаватимуть більше послуг

Зважаючи на рішення уряду щодо послаблення карантинних обмежень, з наступного тижня у Львові буде розширено спектр надання допомоги в поліклінічних. Йдеться про консультативну допомогу, планові фізіотерапевтичні процедури та лабораторні дослідження.

Водночас з відновленням повноцінної роботи стаціонарних відділень не поспішатимуть. Адже за останню добу виявлено 39 позитивних ПЛР-тестів. Про це в ранковому ефірі радіо «Люкс FM» розповів головний медик Львова Володимир Зуб, – йдеться на сайті ЛМР.

«Думаю, що з наступного тижня ми розширимо спектр надання допомоги в наших поліклініках, тобто ми «відкриємо двері» для надання планової консультативної допомоги, для надання різних планових процедур, на кшталт фізіотерапевтичних процедур, фізичної реабілітації. Також розширимо спектр лабораторних аналізів, інших діагностичних процедур. Але все це, відповідно, з дотриманням певних умов, які сьогодні прописуються і будуть затверджені наказом управління охорони здоров’я.

Що стосується стаціонарів, то думаю, що ще наступного тижня ми будемо тримати обмеження і будемо спостерігати за динамікою виявлення хворих на коронавірусну інфекцію. Тому що статистика останні днів хвилеподібна — то 8 чи 14 нових виявлених випадків, то пікові виявлення 34 — 35 нових хворих. От за минулу добу 39 нових позитивних результатів ПЛР. Вони зі всієї області і міста Львова, але тим не менше за останній період — це найвища кількість виявлених ПЛР за одну добу. Тому ми будемо дивитись за ситуацією, і якщо наростання не буде, то, напевно, ми будемо відкривати і наші стаціонари, ймовірно, з 22 травня», — розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.