Через два тижні територія Львова може збільшитися вдвічі - Садовий

саддовий

Львів очікує отримати рішення уряду щодо ОТГ упродовж 2 тижнів.

Про це сьогодні мер Львова Андрій Садовий розповів під час «онлайн-зустрічі» з Георгом Мільбрадтом — спеціальним посланником уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні. Він, зокрема, зазначив, що попередньо йдеться про орієнтовно 50 тисяч нових мешканців та розширення території міста вдвічі, - повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Уже через тиждень-два очікуємо на рішення уряду щодо об’єднаної територіальної громади Львова. У разі позитивного рішення, це дасть можливість збільшити територію міста, фактично, вдвічі та отримати близько 50 тисяч нових мешканців», — зазначив міський голова.

У відповідь на запитання німецького експерта про те, чи достатнім є потенційне розширення для Львова, мер міста зазначив, що йдеться про орієнтовно 70% територій, на які розраховувало місто. Однак, на цьому міськрада Львова не зупинятиметься. «Ми хочемо показати, наскільки таке приєднання буде успішним. А вже тоді можна говорити про подальше об’єднання громад», — підкреслив він.

Садовий поспілкувалися з німецьким політиком і про ситуацію з коронавірусом у Львові і сказав, що фінансово допомагає лікарям.

«Це наш пріоритет. Ситуація у Львові контрольована, ми потроху виходимо з карантину: дозволили літні майданчики, перукарні, непродуктові магазини тощо», — зазначив Андрій Садовий.

Та, на думку мера, ситуація з тривалим карантином спричинить неабиякі економічні втрати для міста. «Особливо постраждає малий бізнес. Йдеться про сотні мільйонів доларів збитків. Тож ми у Львові запустили велику програму підтримки місцевого бізнесу, адже саме підприємці першими прийшли нам на допомогу в боротьбі з коронавірусом», — додав він. Відтак, розповів німецькому політику про заходи, які реалізовує мерія Львова, аби сприяти полегшеному виходу міста з посткарантинної кризи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: