Фермери розповіли, як пройшла весняна посівна кампанія

посівна

У «Контінентал Фармерз Груп» завершили весняну посівну кампанію

.

Всього в агрохолдингу під урожай 2020 року засіяно 89,5 тис. га ярих культур. З них найбільшу частку займають соняшник (32,3 тис. га) та соя (32,1 тис. га), під кукурудзу цьогоріч відвели 21,7 тис. га площі, картоплю посадили на 1,7 тис. га,  а 1,6 тис. га засіяли ярою пшеницею.

Незважаючи на карантинні обмеження, цьогорічну весняну посівну у «Контінентал» вважають найбільш успішною за останні роки: її вдалося провести чітко в заплановані терміни. Значною мірою цього вдалося досягти завдяки ефективній підготовці до сезону – компанія вчасно та в повному обсязі закупила всі необхідні запчастини, насіння, мінеральні добрива, а також поповнила свій парк новою самохідною та причіпною сільгосптехнікою. А завдяки неухильному дотриманню посилених заходів безпеки на всіх виробничих об’єктах «Контінентал Фармерз Груп» вдалося вберегти здоров’я персоналу компанії під час виконання весняно-польових робіт.

«Нам вдалося провести посів ярих культур у доволі стислі терміни, як і було заплановано. Така оперативність виправдала себе, адже дозволила максимально ефективно використати наявну вологу в ґрунті, кількість якої навесні, на жаль, з кожним сезоном зменшується, – підбив підсумки директор з виробництва «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук. – У цьому сезоні також хочу відзначити злагодженість роботи усієї нашої команди та її готовність долати нові виклики. Цього року всім аграріям вперше довелось працювати в особливих карантинних умовах – але ми впорались і продовжуємо виконувати свої виробничі плани».

Нагадаємо, що загалом у 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» планує зібрати врожай із площі близько 192,5 тис. га в Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

* реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: