Актуальні теми:

Підтримати

Рада схвалила «антиколомойський» закон

Рада схвалила «антиколомойський» закон
фото ілюстративне

Верховна Рада України прийняла законопроєкт про банки.

Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

Закон підтримали 270 депутатів Ради. Документом вдосконалюється регулювання діяльності банків, зокрема шляхом надання Національному банку необхідних інструментів впливу в цій сфері.

Закон передбачає вдосконалення регулювання ліквідаційної процедури банків, механізму відшкодування збитків (стягнення збитків) зі пов'язаних з банком осіб та інших осіб, якими банку та кредиторам банку було завдано збитків (завдано шкоди), розширення і вдосконалення механізмів участі держави у виведенні банку з ринку.

Якщо суд визнає незаконним рішення про виведення банку з ринку, це все одно не може бути підставою для скасування цього рішення, випливає із закону. Іншими словами, колишні власники не зможуть повернути банк. Але при цьому власники і ексвласники банку, інтереси яких були порушені при виведенні банку з ринку, можуть отримати відшкодування збитку, але тільки в грошовій формі.

При цьому Денис Малюська зазначив, що позаду тільки перший етап. Попереду чекають Конституційний суд та Європейський суд з прав людини.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1127593964287991&set=a.448019622245432&type=3&theater

« "Банківський закон»" Mission completed. Ну ок, не зовсім completed, попереду ще Конституційний суд та, скоріш за все, Європейський суд з прав людини. Але перший етап - пройдений», - поділився міністр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: