Чотирилапі вихованці ЛКП «ЛЕВ» шукають люблячих господарів

animals-2607704_960_720
фото: pixabay

 Чіба, Бася, Стьюі та Шурік потребують прилаштування в сім’ї.

Чіба, Бася, Стьюі та Шурік потребують прилаштування в сім’ї.

Грайлива дворічна Чіба уже вакцинована та стерилізована донедавна проживала на вулиці, тепер у вольєрі №6. Чібка зовсім не худенька дівчинка, бо, мабуть, на вулиці всі її любили і підгодовували - за те, що гарна, і за те, що лапочка. Тільки додому ніхто так і не забрав. Тепер дім для неї шукаємо ми. Теплий, справжній, з хорошими людьми. І з прогулянками, бо рух, спорт, ігри і лежання в кульбабах - це її.

Однорічний Стьюі – вакцинований та кастрований хлопчик, який за ладен на все за смаколик. Він ще зовсім «зелений» і смішний. Юний, ще не сформований чоловічок, який дуже тягнеться до знань: навчився за один день гуляти на повідку, а за один урок з кінологом — команді “сидіти”. І друзів заводить швидко — кожен, хто його погладить, вже для нього друг. Нам дуже важливо, аби ця світла собача душа потрапила в хороші руки. В сім’ю, де його навчать добрим і правильним речам.

Бася, якій також один рік – стерилізована та вакцинована, розтопить будь-яке серце
Так, оця маленька дівчинка, яка важить всього 11 кілограмчиків, могла б розчулити і переманити на сторону добра найзатятішого розбійника. Зазирає в очі і обіймає лапкою. Навіть великий друг, що проживає з нею в одному вольєрі, отримує від Басі порцію опіки - гріє його, коли холодно, і слідкує, щоб він усе доїдав до кінця. Хочемо, щоб цій дівчинці пощастило, і вона на собі відчула, як приємно, коли тебе люблять і про тебе турбуються.

Лагідне пташенятко Шурік – 5 років, кастрований, вакцинований
На вулиці йому було зовсім погано. Потрапив до нас знесиленим і занедбаним, мав дискомфорт у животику. Зараз від'їдається, роздивляється навкруги і тягнеться носиком до всіх людей. Добрий, чуйний, сердечний хлопчик. Уважний і дуже дружній. Напевно, всі люди мріють про таких синочків. І ось він стоїть перед вами. Візьміть його в сім'ю, бо він ще її ніколи не мав.

Охочих прилаштувати собаку просимо звертатись в ЛКП "Лев". Заклад працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00. За адресою: м. Львів, вул. Промислова, 56.
Контактний телефон (068) 535-45-45.

фото: Ірина Шелест та Марта Сирко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: