дивись.info

Facebook заплатить 52 мільйони компенсації модераторам через психічні розлади

Facebook заплатить 52 мільйони компенсації модераторам через психічні розлади

Компанія Facebook вирішила заплатити 52 млн доларів компенсації та не доводити до суду позов нинішніх та колишніх модераторів, у яких під час роботи виникли проблеми з психічним здоров’ям. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на The Verge.

Зазначається, що кожен модератор отримає мінімум 1 тисячу доларів та отримає право на додаткову компенсацію, якщо йому поставлять діагноз посттравматичного стресового розладу або пов’язаним із ним станів. Компенсацію отримають 11 250 модераторів.

Позов проти Facebook у вересні 2018 року подала колишня модераторка Селена Скола, стверджуючи, що після 9 місяців роботи з шокуючим контентом у неї з’явився посттравматичний стресовий розлад.

До позову приєднались й інші модератори, які звинуватили компанію в тому, що вона не змогла забезпечити співробітникам безпеку на робочому місці.

У Facebook також вирішили в майбутньому ретельніше підбирати претендентів на вакансії модераторів, організовувати для них зустрічі з психологами і формувати групи підтримки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.