дивись.info

Молодь Львівщини запрошують стати молодіжним делегатом ООН

Молодь Львівщини запрошують стати молодіжним делегатом ООН

Міністерство молоді та спорту України інформує про відкриття прийому заявок кандидатів для участі у відборі Молодіжних делегатів України до Організації Об’єднаних Націй для представлення української молоді на міжнародному рівні у 2020 та 2021 роках на Генасамблеї в Нью-Йорку, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Молодіжні делегати України в ООН – це річна програма із представлення позиції української молоді у світі й поширення Цілей сталого розвитку, досвід представлення держави в ООН та можливість вчитися в українських дипломатів,  нетворкінг із найактивнішою молоддю світу, а також розвиток у сферах публічної дипломатії, проєктного менеджменту, комунікацій і аналітики.

Основні вимоги до аплікантів: громадянство України, вік – 20-27 років, високий рівень володіння англійською мовою та досвід у молодіжній сфері.

Для того, щоб взяти участь у відборі, необхідно:

1) заповнити онлайн форму.

2) завантажити й заповнити аплікаційну заявку, виконавши в ній  завдання.

3) підготувати CV на 1 сторінку;

4) об’єднати заявку та CV в один PDF документ, назвати його у форматі “LastName_FirstName UN Youth Delegate Application 2020” та надіслати на [email protected];

5) анкету потрібно заповнити до 12 червня. Мова заповнення онлайн-форми, аплікаційної заявки та CV – англійська.

Програма реалізовується Фондом родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Активну організаційну підтримку програмі надає українська громада у Нью-Йорку, особливо громадська організація Razom for Ukraine.

Посилання на фейсбук-сторінку програми.

Офіційний сайт програми.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.