дивись.info

Чотири авіакомпанії назвали дати відновлення польотів в Україну

Чотири авіакомпанії назвали дати відновлення польотів в Україну

Про відновлення польотів в Україну в червні і липні 2020 року вже оголосили 4 авіакомпанії: Czech Airlines, Lufthansa, Swiss Air та Wizz Air. Про це повідомляє avianews.com.

«Авіакомпанії поступово повідомляють про свої плани з відновлення рейсів в Україну… Наявність рейсу у списку не означає, що він буде виконаний. Це пов’язано з тим, що авіакомпанії декларують своє бажання літати за конкретними маршрутами, проте держави можуть зберігати обмеження на польоти. Україна досі не визначила дату, коли дозволить виконувати регулярні міжнародні рейси і в які країни», – йдеться в повідомленні.

Отже, авіакомпанія Czech Airlines оголосила про старт регулярних щоденних рейсів Прага-Київ з 3 червня і про старт регулярних рейсів Прага-Одеса з 4 червня по понеділках, середах, четвергах і суботах.

Також, з 1 червня авіакомпанія Lufthansa планує відновити регулярні рейси Франкфурт-Київ до трьох разів на тиждень. Продаж квитків відкрито на рейси в червні по понеділках, середах і п’ятницях.

З 21 червня авіакомпанія Swiss планує здійснювати рейси Цюріх-Київ з частотою один раз на тиждень – по неділях.

У липні Аваікомпанія Wizz Air планує відкрити бази у Львові та почати літати за сімома новими маршрутами зі Львова та Харкова.

Нові маршрути Wizz Air зі Львова: Біллунн – з 1 липня, по середах і неділях; Лісабон – з 1 липня, по середах і неділях; Таллінн – з 2 липня, по вівторках, четвергах і суботах; Гамбург – з 3 липня – по понеділках і п’ятницях; Щецин – з 3 липня, по понеділках і п’ятницях

Нові маршрути Wizz Air з Харкова: Таллінн – з 2 липня, по вівторках, четвергах і суботах; Берлін – з 3 липня, по понеділках і п’ятницях.

«Інші авіакомпанії можуть продавати квитки на рейси в Україну з 23 травня. Це пов’язано з тим, що офіційно уряд країни продовжив карантин до 22 травня. Проте обмеження можуть бути знову розширені. Вище у списку вказані авіакомпанії, які підтвердили перезапуск рейсів за новим розкладом. Інші авіаперевізники просто не закривали продаж квитків на більш пізні дати після введення обмежень», – зазначають в avianews.com.

З 28 березня Україна повністю закрила кордон для регулярного сполучення, в тому числі авіаційного. Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження були ослаблені.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.