дивись.info

На Львівщині розробили інтернет-ресурс «FightCovid19»

На Львівщині розробили інтернет-ресурс «FightCovid19»

У Львівській облраді презентували спільний з ІТ-компанією SoftServe проєкт –  «FightCovid19».

«FightCovid19» – це інтернет-майданчик, який налагоджує координацію між лікарнями і благодійниками, а також допомагає зібрати та систематизувати актуальні потреби тих, хто перебуває на передовій у боротьбі з коронавірусом.

Як розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, сайт розроблений для інтерактивної комунікації медичних закладів Львівщини, благодійників та широкої громадськості між собою для спільної протидії пандемії коронавірусу.

«Зокрема, йдеться про чотири обласні медичні установи, які приймають хворих на коронавірус: Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський  обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр. На сайті можна знайти актуальну інформацію про основні потреби установ, яка в режимі онлайн щодня оновлюватиметься. Також хочу наголосити, що ця інтернет-платформа може розширити свою роботу і  на інші лікарні Львівщини, а у перспективі – і на загальнонаціональний рівень», – розповів голова облради.

До розробки сайту було залучено волонтерів компанії SoftServe та технічних працівників обласної ради. Як розповіла в.о. директора Львівського розробницького центру компанії SoftServe Анастасія Фролова, з початку пандемії це уже другий спільний проєкт з обласної радою.

«Основна ідея створення «FightCovid19»  полягала у тому, аби зібрати на одному інтернет ресурсі інформацію про потреби наших лікарень та задіяти благодійників, волонтерів, соціально відповідальний бізнес для допомоги та забезпечення усім необхідним лікарів та медичні установи у боротьбі з коронавірусом. Тут йдеться і про засоби захисту, і медикаменти, обладнання тощо», – розповіла Анастасія Фролова.

Зокрема, ресурс «FightCovid19» дозволяє:

-лікарням у режимі онлайн оприлюднювати переліки своїх потреб;

-благодійникам оперативно отримувати інформацію про потреби лікарень;

-знаходити координати та контакти медустанов, яким ви вирішили допомогти;

-дізнаватися про механізм передачі допомоги адресату;

-контролювати передачу допомоги обраній лікарні.

Платформа має широкий функціонал, зокрема зручні фільтри пошуку актуальних потреб лікарень; можливість ознайомлюватися із загальним обсягом переданих благодійниками речей (перерахованих коштів) й аналізувати звітність у розрізі медзакладів; покрокову інструкцію роботи з сайтом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.