дивись.info

У Львові дозволили пересуватися групами до восьми осіб і сидіти за столиками вчотирьох

У Львові дозволили пересуватися групами до восьми осіб і сидіти за столиками вчотирьох

Сьогодні в мерії Львова відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Відтак, прийнято рішення, яким дозволено пересуватися вулицями до 8 осіб разом, а на літніх майданчиках закладів харчування — дозволено сидіти 4 особам з дотриманням соціальної дистанції. Також ЦНАП міста відновили прийом відвідувачів, яким критично необхідно подати документи. передає пресслужба ЛМР.

«Перш за все, ми переглядали постанову Кабінету Міністрів від 14.05.2020 про внесення змін до постанови 211. Мова йшла про внесення змін до чинних рішень комісії ТЕБ і НС, зокрема щодо пересування кількості осіб на вулиці. Тому сьогодні кількість осіб, які можуть пересуватися на вулиці, збільшено з 2 до 8. Щодо перебування кількості людей на літніх майданчиках — якщо раніше було прийнято рішення про те, що на літньому майданчику за столиком може перебувати 2 осіб та дитина до 14 років з батьками, то зараз на літньому майданчику може перебувати 4 осіб.

Також на комісії ТЕБ і НС ми розглядали питання щодо часткового відновлення роботи наших ЦНАПів, але за попередньою онлайн-реєстрацією і за найбільш нагальних потреб. Робота — за окремим протоколом, в якому чітко прописано дотримання правил безпеки, індивідуального захисту, дезінфекції і дотримання дистанції», — пояснила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова, очільниця міського штабу протидії коронавірусу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.