дивись.info

Львівщина – у лідерах за кількістю тестувань на Covid, та цього мало

Львівщина – у лідерах за кількістю тестувань на Covid, та цього мало

Львівська область входить до п’ятірки лідерів по ПЛР-тестуваннях. Та попри це, кількість тестувань треба збільшувати.

Про це повідомив очільник Львівської ОДА Максим Козицький у вівторок, 19 травня.

«У нас були перші рішення провести централізовано кисень у медичних закладах області. Інші регіони вирішили взяти з нас приклад та піти цим шляхом», – наголосив Максим Козицький.

Очільник ЛОДА також додав: «Львівщина першою, у співпраці із благодійними фондами, зробила експрес-тестування масовими».

Всього швидкими тестами вдалось охопити понад 35 тисяч мешканців області.

«Окрім того, область – у п’ятірці лідерів по ПЛР тестуваннях. Однак, ми свідомі того, що кількість таких тестувань треба збільшувати», – повідомив Козицький.

Серед інших здобутків Львівщини у час боротьби з COVID-19 – старт проекту страхування усіх медиків Львівщини і міста Львова на випадок захворювання коронавірусною інфекцією, який відбувся 28 квітня. Виплати отримають медики, госпіталізовані до закладів охорони здоров’я з підтвердженим діагнозом та позитивним ПЛР-тестом.

З цією метою у Львівській ОДА опрацювали можливість створення страхового фонду для медиків, які задіяні у боротьбі із коронавірусом.

Зазначимо, концепція, яку пропонують у відомстві, полягає у тому, що на рахунку благодійної організації «З повною довірою» будуть зосереджені кошти переважно з благодійних внесків. Кошти стабілізаційного фонду будуть перераховані в якості страхових платежів на рахунок Страхової компанії «УНІКА».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.