На Львівщині більше 100 шкіл розпочнуть навчальний рік з оновленими їдальнями

їдальня

У Міністерстві освіти і науки України затвердили Перелік погоджених пропозицій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році.

Йдеться про кошти, які спрямують на ремонт та придбання обладнання для їдалень середніх шкіл. Про це повідомляє пресцентр Львівської ОДА.

Відтак, 106 установ, які розташовані на території Львівської області розпочуть навчальний рік з оновленими харчоблоками.

«Поки школярі перебували на карантині, ми готувалися до оновлення та модернізації матеріальної бази освітніх закладів Львівщини. Цьогоріч більше ста освітніх установ зможуть розпочати  навчальний рік з оновленими харчоблоками, а діти отримають здорове харчування», - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Як зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, серед закладів, які отримають нове обладнання, такі відомі заклади освіти, як Львівський фізико-математичний ліцей, Львівський державний ліцей імені Героїв Крут, Ліцей імені Івана Пулюя.

«Пропозиції щодо усіх 106 закладів були подані, відповідно до встановлених МОН критеріїв.  Сподіваємося, що до 1 вересня обладнання буде доставлене та встановлене в усіх 106 закладах Львівської області», - зазначив Іван Собко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: