дивись.info

Як у Великих Мостах навчають собак охороняти перших осіб держави (фото)

Як у Великих Мостах навчають собак охороняти перших осіб держави (фото)

Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби готує кінологів та службових собак не лише для потреб відомства, а й для силових структур України.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Так, вже вдруге на базі центру проходять підготовку співробітники управління державної охорони України зі своїми чотирилапими підопічними.

Перед службовими собаками УДОУ стоять особливі завдання – забезпечити охорону перших осіб держави. Їх нюх унікальний, адже вони здатні виявити вибухонебезпечні предмети, які не відшукати навіть металошукачем.

Тож на базі центру чотирилапі сек’юріті пройдуть курс з пошуку зброї та вибухових речовин. Для собак пошук вибухівки – це найскладніша задача, адже вимагає більшої зосередженості від собаки та повної взаємодії з кінологом. Виявивши небезпечний предмет, собака має попередити господаря, але ні в якому разі не брати в зуби та не рухати лапою, оскільки знайдений предмет може вибухнути.

Чотирилапі брати Карат і Лакі, які зараз проходять курс підготовки – відмінники у навчанні. Вони з легкістю справляються з пошуком вибухівки на різних об’єктах.

По закінченню такого навчання чотирилапі службовці складуть іспити, за результатами яких отримають сертифікати, а їх власники свідоцтва з підготовки кінологів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.