дивись.info

Під стінами ЛОДА протестувальники вимагали відставки Єрмака (фото)

Під стінами ЛОДА протестувальники вимагали відставки Єрмака (фото)

«Національний корпус» під стінами Львівської ОДА проводить акцію «Єрмак Стоп!». Близько 50 осіб вимагають відставки Андрія Єрмака – голови Офісу Президента.

Як повідомляють організатори, вони вважають, що голова Офісу Президента Андрій Єрмак сприяє просуванню антиукраїнських капітулянтських ініціатив та відкрито діє в інтересах Кремля.

«Яскравим прикладом стало підписання Єрмаком 11 березня в Мінську протоколу про створення так званої «Консультативної ради». Цим рішенням було фактично легітимізовано кремлівських маріонеток з «ЛДНР», яким надавався рівноправний з Україною статус суб’єкта перемовин. Водночас  Єрмак скомпрометував себе через гучний корупційний скандал, пов’язаний з торгівлею посадами та іншими меркантильними зловживаннями, що яскраво відображені на оприлюднених у мережі записах Лероса.

Ми впевнені, що Єрмак мав залишити свою посаду після акту державної зради в Мінську і корупційного скандалу. Але він дотепер залишається керувати ОП. При цьому Єрмак регулярно виходить за межі посадових функцій, втручаючись у сфери поза своєю компетенцією: від зовнішньої політики до управління регіонами і навіть царини культури. Така ситуація є абсолютно ненормальною з правової точки зору», – йдеться в заяві Нацкорпусу.

Богдан Бордун, начальник штабу Львівського обласного осередку національного корпусу каже, що мають дуже прості вимоги:  «Відставка радника президента Андрія Єрмака – це основна вимога. Єрмак не представляє інтереси України, а другої і третьої сторони, тобто олігархату.

Він зацікавлений, щоб просувати питанння санкцій Російської Федерації, щоб вона могла існувати і розвиватись. Тобто зняти з неї тавро агресора та окупанта.

Росія мусить поламати зуби об український народ. І якщо президент цього не бачить, що йому потрібний правильно налаштований радник, який розуміється на військовій справі і як не здавати позиції та інтереси України в геополітичній площині, так і на сході України», – зауважив організатор акції.

Акція «Нацкорпусу» відбувається по всій Україні, кажуть організатори.

«Ми передали звернення, в якому пояснили, що оскільки Єрмак є представником російської сторони в українськй владі, ми, як український народ, зобов’язуємо президента, а тут губернатора, щоб доніс нашу думку, що Єрмак має бути звільнений і по деяких питаннях відкрити кримінальне провадження», – підсумував Богдан Бордун.

Мітингувальники вимагають негайної відставки Єрмака з посади голови Офісу Президента.

Фото Микити ПЕЧЕНИКА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.