дивись.info

У Львові встановлюють камери спостереження за смітниками

У Львові встановлюють камери спостереження за смітниками

Відеокамери облаштували на майданчиках на вулицях Валовій, Федорова та Міцкевича. Найближчим часом під наглядом будуть контейнерні майданчики і на вулицях Татарській, Чорновола, Зерновій та Банківській.

Про це повідомляє пресцентр компанії «ГрінЕра».

«Це дозволить в режимі реального часу бачитиситуаціюізнакопиченнямвідходів. Скажімо, якщомайданчикзаповнюєтьсяшвидше, аніжцебуваєзазвичай – ми оперативно та поза чергоювідправляємотуди машину», – розповів директор «ГрінЕраУкраїна» Олексій Карнаушенко.

Онлайн-спостереження за контейнерами компанія встановлює насамперед на локаціях, які заповнюються найшвидше: поблизу місць, де великий трафік мешканців.

«Першою локацію для експерименту став майданчик на вулиці Валовій. Ми отримали позитивний результат та встановили онлайн-нагляд на вулицях Федорова та Міцкевича, куди доводиться заїжджати по кілька разів на день. Найближчим часом під наглядом будуть контейнерні майданчики і на вулицях Татарській, Чорновола, Зерновій та Банківській», – зазначив Олексій Карнаушенко.

Окрім того, відеонагляд за сміттєвими контейнерами має на меті зменшити випадки вандалізму.

Довідка

Компанія «ГрінЕра Україна» з 2016 року у Львові надає комплексні послуги зі збору, сортування та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ). Компанія забезпечує вивіз ТПВ та їх утилізацію для комерційних, бюджетних, комунальних і приватних споживачів.

«ГрінЕра Україна»  у Львові займається сортуванням відходів, забезпечивши роздільний збір на три фракції: змішанні відходи, вторинна сировина та скло.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.