дивись.info

Аналітики прогнозують програш Трампа на виборах у США

Аналітики прогнозують програш Трампа на виборах у США

Епідемія коронавірусу може серйозно знизити рейтинги Трампа.

Чинний американський президент Дональд Трамп може програти вибори в США восени 2020 року. Рейтинг Трампа може істотно знизитися через коронавірус та економічну кризу. Про це свідчить прогноз аналітиків Oxford Economics, передає The Independent.

Повідомляється, що аналітики Oxford Economics вважають, що Трамп зазнає історичної поразки на виборах через несприятливу економічну ситуацію в країні. Зокрема, обидві моделі, за якими вони прогнозують підсумки виборів, показують перемогу кандидата від Демократичної партії.

Згідно першої моделі, до виборів безробіття в США перевищить 13%, а доходи населення знизяться на 6% у порівнянні з 2019 роком. Таким чином, економіка США буде перебувати в гіршому з часів Великої депресії XX століття стані.

Друга модель передбачає, що сім штатів, де раніше вели активну боротьбу Республіканська і Демократична партії, перейдуть на бік демократів. Аналітики відзначають, що Айова, Вісконсин, Мічиган, Пенсільванія, Огайо, Міссурі і Північна Кароліна особливо постраждають від економічного спаду і безробіття.

Уточнюється, що перша модель допомогла передбачити підсумки багатьох виборів у США з 1948 року. Зокрема, виняток склали лише вибори 1968 і 1976 років.

Вибори президента США мають відбутися 3 листопада 2020 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.