дивись.info

Не собаками єдиними: міністр обіцяє продавати з молотка левів і ведмедів

Не собаками єдиними: міністр обіцяє продавати з молотка левів і ведмедів

Українська влада на виконання рішень судів вимушена відбирати тварин у їхніх власників. Про це в четвер, 21 травня, повідомив міністр Денис Малюcька у фейсбуці, коментуючи вчорашню інформацію щодо того, що Мін’юст на сайті системи електронних торгів арештованим майном продає собак.

«Ми, дійсно, на виконання рішень судів вимушені відбирати тварин у їх власників. Часто це йде на користь тваринам, яких забирають від неналежного утримання. Іноді тварин забирають за борги, але тут мова як правило йде про свійських тварин, що мають вартість. Якщо тварина є домашнім улюбленцем, її за копійки (ціна лотів мізерна) викуповують назад власники (через родичів або близьких)», – написав Малюська.

Він розповів історію пітбультер’єра, якого виставили на продаж і фото якого напередодні поширили в соціальних мережах.

«Спочатку про цю конкретну собаку, якій: не пощастило з господарями, не пощастило з характером, результат – покусані звичайні перехожі, власник оштрафований постановою Краснолиманського міського суду Донецької області і цією ж постановою суд постановив цю собаку конфіскувати. Тобто мова не йде про продаж за борги. Щиро сподіваюся, що у нових господарів їй буде краще», – додав Малюська.

Міністр обіцяє: «якщо нових нормальних господарів не з’явиться, викуплю цю собаку на аукціоні сам і віддам на перевиховання/навчання».

За словами міністра, таких «цікавих об’єктів продажу» буває багато.

«Імовірно скоро на Сетам з‘явиться лот з трьома левами (Річчі, Вітольд, Багіра) та п‘ятьма ведмедями (Балу, Маша, Ганна, Потап, Тимоша). Про них розповімо окремо», – інтригує Малюська.

Малюсюка запевнив: розуміє те, що в багатьох «відклалася у голові необдумана теза депутата про продаж собак для оплати комунальних послуг», але реалії життя дещо складніші. Тому Мін’юст разом з народними депутатами обдумує варіанти належного законодавчого врегулювання таких ситуацій.

31 січня народний депутат Євгеній Брагар із «Слуги народу» під час телеефіру на каналі «112 Україна» запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити послуги ЖКГ, на які не вистачає пенсії і субсидії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.